ikona telefon + 48 52 315 83 87 ikona zapytanie zapytanie on-line ikona poczta napisz wiadomość ikona język Wybierz język PL EN FR DE
ikona Strona główna     >     O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo Agromet Mogilno zostało założone w roku 1994. Wtedy jej oddział mieścił się w mieście Mogilno, które położone jest w województwie Kujawsko-Pomorskim. Trudniło się wtedy produkcją części stalowych, które sprzedawane były do okolicznych firm. Jednak wraz z upływem czasu oraz z nabytym doświadczeniem firma postanowiła zmienić kierunek swoich działań. Co więcej, wraz z rozwojem zmieniła się też główna siedziba firmy. Nastąpił zakup nieruchomości w Goryszewie, gdzie do dziś mieści się jej główna siedziba.

Firma Agromet postanowiła ukierunkować się m.in. na profil produkcji dla rolnictwa i stała się producentem paśników i wyposażenia obiektów inwentarskich do hodowli zwierząt. Dzięki temu wśród produktów, które oferujemy, znajdziesz m.in. wyposażenie budynków inwentarskich oraz pastwisk. Co więcej, dostępny jest w naszym sklepie osprzęt do ciągników. Przez lata działalności staliśmy się też czołowym producentem paneli łąkowych. Obecnie zatrudniamy już około 120 osób. Jednak nie zmienia to faktu, że nadal jest to firma o charakterze rodzinnym.

Wieloletnie doświadczenie oraz nabyta wiedza w dziedzinie rolnictwa i produkcji paśników powoduje, że jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie. Jako godny zaufania producent paneli łąkowych gwarantujemy stabilizację, kompleksowość oraz doskonałą jakość. Dzięki temu, że podążamy za zmieniającym się rynkiem, zdobyliśmy wielu partnerów handlowych na rodzimym rynku oraz za granicą. A to pozwala nam na zaskakiwanie Cię nowymi produktami.

Informacje


Data dodania: 06.09.2023
Agro Show Bednary 2023

Wystawa rolnicza Agro Show Bednary 2023 ZAPRASZAMY!!!


Więcej strzałka Zobacz wszystkie informacje strzałka
Sprawdź nasze
aktualne promocje
Skontaktuj się z nami

ikona telefon + 48 52 315 83 87 Centrala
ikona telefon + 48 513 024 137 Dział handlowy
Agromet Mogilno sp. z o.o.

Goryszewo 24
88-321 Kwieciszewo